۱۳۹۰ شهریور ۱۰, پنجشنبه

همزمان با عید سعید فطر ، وبلاگ حضرت آیت الله قنبلدوست ، افتتاح مجدد شد

بسم الله الرحمن الرحیم

همزمان با عید سعید فطر ، وبلاگ حضرت آیت الله قنبلدوست ، افتتاح مجدد شد

متاسفانه در پی حمله ددمنشانه شیطان بزرگ آمریکا و در راس آنها شرکت گوگل، بیت شیخ الفقها ، حضرت آیت الله قنبل دوست از روی اینترنت پاک شد و حضرت آیت الله برای مدت هشت ماه آواره شدند. ایشان در طی این مدت طولانی ، مشغول طی الارض بوده و به دلیل اینکه هیچ وبلاگی برای افکندن رحل اقامت نداشتند، به کارتن خوابی روی اورده بودند.
متاسفانه مقلیدین آن حضرت هم افرادی خسیس هستند و طی این مدت پول نداند ما یک سایت درست و حسابی برای حضرت آیت الله علم کنیم.

به هر حال، اکنون مجددا وبلاگ حضرت آیت الله راه افتاده است و به صورت روزانه با فتوا و استخاره در خدمت مقلدین هستیم.خطاب به کافرانی که فکر کرده بودند با تعطیلی این وبلاگ، دین مبین اسلام دچار مشکل می شود، باید عرض کنیم که اسلام در حال فتح تمام دنیا است.

این عکس ، شروع ماجرا است ، می بینید که اسلام ، مشغول نفوذ در تمام غرب است ، تا چشم کافران بیرون بیاید. 
اسلام دنیا را فتح خواهد کرد. 


صدق القنبل العظیم ۴ نظر:

 1. Beautiful and great welcome!!!!

  پاسخحذف
 2. توجه: امامان شیعه همگی زنا زاده اند۱۰ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۲۰:۳۶

  80 درصد مسلمانان جهان سنی اند. طبق شریعت سنی امامان شیعه زنا زاده اند. زیرا در مذهب سنی صیغه و متعه معادل زناست. امامان شیعه همگی بجز چند امام ازدواج دائم نمی کرده اند کنیز باز بوده و حرمسرا داشته و خودشان و فرزندانشان کنیز زاده اند لذا سنی ها آنها را زنازاده میدانند.

  پاسخحذف
 3. خامنه ای تخم روسه
  روحانی هم دیوسه

  در سالهایی که روسها مشهد را اشغال کرده بودند مادر خامنه ای با سربازان روس روابط نا مشروع داشت و بعدها همیشه از اینکه شاه روسها را از ایران بیرون کرد ناراحت و گله مند بود. برادر بزرگ خامنه ای که مثل خرس می ماند شبیه روسهاست. و خامنه ای خود را از نژاد روس میداند و به گفته نزدیکان خامنه ای.......

  پاسخحذف